Kąpielisko termalne Veľký Meder


Kąpielisko Veľký Meder - Świat zjeżdżalni wodnych  • Termalne kąpielisko Thermal Corvinus Veľký Meder otworzyło świat zjeżdżalniwodnych z okazji 40 rocznicy swojego powstania. Świat zjeżdżalni wodnychoferuje dużą ilość atrakcji z dozą adrenaliny, przy czym niektóre z nich są naSłowacji nowością. Możecie Państwo wypróbować kręcącej się, superszybkiej iżwawej zjeżdżalni.  Do zjeżdżania możecieużyć kół gumowych. Zjeżdżalnia Was zakręci, "połknie" lejkiem i wystrzeli na U-rampie pionowo w górę. Jesttu również zjeżdżalnia z czterema niezależnymi rynnami obok siebie, w którychcała rodzina może się ścigać, aby osiągnąć jak najlepszy czas. Ale to niewszystko. Wszystko nagrywają kamery, które rejestrują prędkość a na tablicykażdy zawodnik może śledzić swoje miejsce w zawodach.
  • Jazda na zjeżdżalniach możliwa jest po doładowaniu kredytu w wysokości (3EUR, 6 EUR lub 9 EUR) na    bransoletkęchipową. Po wyczerpaniu kredytu, można go znowu uzupełnić. Niewykorzystanakwota zostanie zwrócona w kasie przed opuszczeniem bramki (kołowrotka). Poprzejściu przez bramkę (kołowrotek), niewykorzystane kredyty na zjeżdżalnie niepodlegają  zwrotowi!

  • Wahadło:

  • Na gumowych materacach, których możecie używać sami, albo w parach, wystartujecie z wysokości 11,08m szybko opadając w dół a następnie uniesiecie się w górę. Szybkość nazjeżdżalni jest stosunkowo wysoka uzupełniana przez różne atrakcje wodne.

  • Tunel – Funel:

  •  Zjeżdżalnia tama bardzo ciekawy kształt i posiada wiele zakrętów. Zjazd nią gwarantuje wysokąadrenalinę. Na jej końcu wejdziecie do dużej "cebuli", która wasjeszcze bardziej rozkręci i wyrzuci do przystającego baseniku.

  • Multislide - 4 tory:

  • Ta zjeżdżalniaskłada się z czterech samodzielnych torów, dzięki czemu cała rodzina może siędobrze wspólnie bawić. Ślizgać można się na specjalnych dywanikach do zjazdów,ale także bez nich. Zjeżdżalnia jest odpowiednia dla dzieci o minimalnymwzroście 110 cm.

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.