Wody termalne Słowacja


Kąpielisko termalne Tatralandia  • AquaparkTatralandia leży w sercu Liptova w cudownej scenerii gór, w pobliżu północnegobrzegu Liptovskiej Mary, z widokiem na Tatry Zachodnie, Wysokie (Krywań) iTatry Niskie. Aquapark jest oddalony zaledwie 2 km od Liptovskiego Mikuláša iłatwo dostępny ze wszystkich głównych szlaków komunikacyjnych.Całorocznośćaquaparku zapewnia źródło wody termalnej wypływające z ponad 2500 metrowejgłębokości o temperaturze  60,7 ° C.Uzdrowisko termalne albo też Tatralandia Holiday Resort są największymcałorocznym ośrodkiem zabaw wodnych wraz z zakwaterowaniem na Słowacji, wCzechach i Polsce. Aquapark położony jest w regionie Liptov. To idealne miejscedo spędzenia letniego i zimowego urlopu dla wszystkich grup wiekowych.
 

  • Obecnie AquaparkTatralandia oferuje  28 zjeżdżalni ztorami i zwykłych - 6 nowych i 9 całorocznych. Wspaniałą nowością na okresletni są tu 4 nowe atrakcje t.j. olbrzymia łódź piracka Czarny Korsarz, karuzela łańcuchowa, dmuchanyzamek Jungle i dziki byk elektryczny. Kryty kompleks tropikalny Wyspa piratów zKaraibów oczaruje swoich gości basenami welness napełnianymi bieżącą, ogrzewanąwodą z masażami wodnymi, rynnami i częścią dla osób pływających z prądamiwodnymi, basenem dla dzieci, Hawai Barem i fantastycznym widokiem na panoramęTatr dzięki przeszklonej części na piętrze. 
 

  • Podczas sezonu letniego każdy tuznajdzie coś dla siebie  zarówno mali jaki duzi, jest tu bowiem 14 basenów z morską, termalną i bieżącą wodą. Nudzić się z pewnością nie będzieciedzięki  28 zjeżdżalniom rurowym izwykłym, atrakcjom w Funparku, całodziennemu programowi  realizowanemu przez największy teamanimacyjny na Słowacji oraz  letnimeventom.
 


Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.