Kąpielisko termalne Podhájska


Kąpielisko Podhájska - Wellness Centrum Aquamarin • Wellness centrum Aquamarin oferuje kompleksowe usługi wypoczynkowe i regeneracyjne dla całegociała. Jego nazwa pochodzi od kamienia szlachetnego akwamaryn (aquamarine =woda morska). Goście wellness centrum mają do dyspozycji wewnętrzny izewnętrzny świat basenów, świat witalny, łaźnię turecką Hammam, miejscawypoczynku, ogród botaniczny i kawiarnię.

  WEWNĘTRZNY ŚWIAT BASENÓW

  Rekreacyjnybasen
  z wodą bieżącą, temperatura wody  do 33 °C, powierzchnia 260 m kw , głębokość1,1 - 1,3 m, w basenie jest wiele atrakcji wodnych - fontanna, bicze wodne,dzika rzeka, niepowtarzalny wodospad, kurtyna wodna i wodny bar.

  Integracyjny
  basen bąbelkowy zwodą bieżącą, temperatura wody  do 36 °C, powierzchnia  13 m kw, głębokość 1,0 m, na basenie znajduję się biczepowietrzne.  Basen bąbelkowy leży na terenie basenu   rekreacyjnego, do którego wejść można przez mostek.

  Jackuzzi
  zwodą bieżącą, temperatura wody  do 36 °C, powierzchnia 13 mkw, głębokość 1,0 m. W podłodze, siedzeniach i ścianachumieszczone są bicze wodne i powietrzne.

  Basen dziecięcy
  z wodą bieżącą, temperaturawody do 32 °C, powierzchnia 20 m kw, głębokość 0,25 m, dzieci mogą poszaleć na ślizgającej siępłycie z rynnami wodnymi, w basenie jesttakże nosorożec z fontanną ipitną wodą.

  Basen t
  urecki z wodą bieżącą, temperatura wody  do 36 °C, powierzchnia 36 mkw, głębokość 1,1 m.


 • ZEWNĘTRZNY ŚWIAT BASENÓW
  Relaksacyjny basen termalny z wodą termalną, temperatura wody do 39 °C, powierzchnia 350 m kw, głębokość 1,0 - 1,2 m, w basenie są też łóżka domasażu wodnego.

  D
  ziecięcy basen termalny  z wodą termalną, temperatura wody  do 32 °C, powierzchnia 13 m kw, głębokość 0,35 m.

  Basenchłodzący
  z wodą bieżącą, temperatura wody do 18 - 20 °C, powierzchnia 13 m kw, głębokość 1,0 m.

  Bio
  basen z wodą bieżącą, temperatura wody do 28 °C, basen o wymiarach 6 x 3,5 m, głębokość 1,3 m. Oprócz tego do dyspozycjigości jest:

  Sauna słowacka

  Sauna w stylu drewnianejchaty znajduje się w pomieszczeniach wewnętrznego świata basenów. Naterenie  sauny jest też pomieszczenieodpoczynkowe i prysznice służące ochłodzie po pobycie w saunie.

  Bar wodny

  Goście centrum welnessu mogą coś zjeść w barze wodnym , który jest usytuowanyna terenie głównego basenu rekreacyjnego. Jeść można bezpośrednio w basenie,albo usiąść obok baru wodnego. W barze wodnym czeka na was szeroka ofertanapojów bezalkoholowych , alkoholi, kawy, słodyczy i drobnych przekąsek wformie bagietek i sandwichy. 

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.