Kąpielisko termalne Veľký Meder


Kąpielisko Veľký Meder - Thermal Corvinus 
  • Już w dawnych czasach ludzie znali leczniczywpływ wody termalnej na organizm ludzki. Kąpielisko termalne  ThermalCorvinus w Velkym Mederze należy do najbardziej znanych kąpielisktermalnych na Słowacji. Leży ono na zalesionym terenie, który gwarantujeatmosferę spokojnego wypoczynku.

    Kąpielisko termalne otwarte jest od1974 roku.  Ośrodek działa przez całyrok. Goście mają do dyspozycji 9 basenów - 3 zewnętrzne, 4 kryte i 2 częściowokryte. Temperatura  wody termalnej wahasię w nich od 26 do  38 stopni Celsjusza.Woda termalna, która wypływa dwóch źródeł służy leczeniu chorób układu ruchowego, kręgosłupa, stawów, zmęczeniumięśni i ogólnej regeneracji organizmu.

  • Oprócz basenów i zjeżdżalni kąpielisko oferuje całą paletę różnych usług,dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie rodziny z dziećmi, młode pary iseniorzy. Znajdziecie tu np. jaskinię solną, morską łaźnię,  leczniczeurządzenia do magnetoterapii, termo – akupresurowe łóżko, biosolarium, centrumsaun, różne programy  animacyjne,aquaerobic, salon masażu i salon piękności.

    Na terenie  kąpieliska termalnego znajduje się restauracja z dużym wyborem gotowych dań obiadowych,można też w niej zamówić coś na ciepło na kolację. Do dyspozycji macie teżPaństwo napoje lane, bar, stoiska z przekąskami oraz punkt z prasą codzienną izabawkami.  
 


Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.