Kąpielisko termalne Podhájska


Kąpielisko Podhájska - Zakwaterowanie  • Pensjonat  MAX** W pobliżuznanego kąpieliska termalnego w gminie Podhájskaznajduje się Pensjonat  MAX, który oferuje komfortowe zakwaterowanie za umiarkowaną cenę. Pobyt uprzyjemni wamfakt, iż pensjonat ma w ofercie możliwość  korzystania z usług wellness w tym samym budynku.Wstęp do centrum wellnessdlazakwaterowanych gości jest bezpłatny.Goście mają do dyspozycji ponadstandardowe zakwaterowanie w wyposażonych dwu-, trzy- i czteroosobowych  pokojach. Pokoje są wyposażone we własne WC, w pełni wyposażony kącik kuchenny, lodówkę , kuchenkę mikrofalową,kuchenkę elektryczną dwupalnikową, LCD TV i WIFI.
  • Apartament MONTY*** Rodzinny apartament znajduje się w przyjemnej i cichej okolicy znanej, uzdrowiskowej gminy Podhájskaw pobliżu kąpieliska termalnego.Jest onczęścią nowego budynku  apartmentowcausytuowanego na parterze budynku i oferuje komfortowe zakwaterowanie dla  4 lub 5 osób. Apartament posiada 2 stałe łóżkai 2 dostawki, przedpokój z wieszakami, pokój dzienny z w pełni wyposażoną kuchenką, stolik konferencyjny, komodę oraz Led TV z zintegrowanym odtwarzaczem DVD.
  • Hotel Borinka***
  • Hotel Borinka *** znajduje się na terenie  kąpieliska termalnego. Składa się on z dwóch części, które oferują  41 pokoi oraz 4 apartmenty na łącznie 105 łóżek stałych. Ze smakiem urządzone  2 i 3 osobowe pokoje z możliwością dostawki wyposażone są w WC, telewizor, radio, mini-bar oraz sejf(za opłatą). Apartamenty składają się z salonu i sypialni oraz są klimatyzowane. Wszystkie pokoje mają balkon albo taras z miejscami do siedzenia. W środku dwóchczęściznajduje się recepcja otwarta 24 h na dobę, która oferuje sprzedaż pamiątek, widokówek, artykułówdrogeryjnych, napojów bezalkoholowych i.t.d. Na terenie recepcji działa bezpłatnastrefa WIFI. Hotel oferuje również możliwośćwykupienia częściowego wyżywienia HB.

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.