Kąpielisko termalne Podhájska


Kąpielisko Podhájska 
  • Uzdrowisko termalne Podhájska leży napołudniowej Słowacji niedaleko od Novych Zámków.
    Uzdrowisko termalne Podhájska jest nowoczesnym i ciągle rozwijającym siękompleksem relaksacyjno-kondycyjnym, oferującym bogatą paletę usług począwszyod welness a skończywszy na kulturze. To wyjątkowe połączenie uzdrowiska z wodąleczniczą, aquaparkiem, wellnessem i ofertą kulturalną w  gminie Podhájska.

  • Całoroczny kompleks relaksacyjno – kondycyjny kąpieliska termalnegoPodhájska oferuje leczniczą, słoną wodę mineralną o zbawiennym działaniu nacały organizm ludzki. Dzięki wodzie termalnej stała się Podhájska najczęściejodwiedzanym uzdrowiskiem na Słowacji.Woda ze źródła Podhájská jest unikatem na skalę światowąo pozytywnym działaniu na cały organizm ludzki. Dokładne badania pokazały, żewoda ta wykazuje przy wybranych problemach zdrowotnych (przede wszystkim przyróżnego typu astmach i wysypkach skórnych) głębsze i trwalsze efektyregeneracyjne niż woda z Morza Martwego. Woda ta pomaga w leczeniu chorób układu ruchowego, reumatyzmu, bólówkręgosłupa, stawów oraz chorób skóry i żył. Woda termalna pomaga w leczeniuzłamań oraz stymulacji funkcjonowania tarczycy.


Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.