Kąpielisko termalne Podhájska

Kąpielisko Podhájska - Godziny otwarcia

Sezon zimowy

W sezonie zimowym są 2 baseny wypełnione wodą geotermalną o temperaturze od 32 ° C do 40 ° C, a także basen chłodzący. Wejście do basenu termalnego prowadzi przez nowy budynek głównego wejścia, w którym znajduje się Centrum Informacji. Zimowy sezon turystyczny rozpoczyna się w październiku, a kończy w kwietniu następnego roku.

Sezon letni

W letnim sezonie turystycznym goście mogą korzystać z powierzchni 12 ha. Istnieje 10 basenów z wodą geotermalną i użytkową o temperaturze od 18 ° C do 40 ° C, zjeżdżalnie wodne, naturalne leżaki do opalania z bujną roślinnością, boiska sportowe, pamiątki na straganach, zewnętrzne szafki do przechowywania rzeczy o pojemności 180 szafek, szafki do przechowywania kosztowności i oferowania usług gastronomicznych w formie bufetu, restauracji, kawiarni, cukierni.

Ośrodek oferuje możliwości rekreacji indywidualnej i zbiorowej. Możliwa jest co najmniej jedna cotygodniowa wycieczka, organizowanie wycieczek, wycieczek szkolnych, kursów pływania, pobytów regeneracyjnych sportowców wyczynowych itp. Letni sezon turystyczny zwykle rozpoczyna się w maju, a kończy w październiku.

Pojemność basenu termalnego przez cały dzień w letnim sezonie turystycznym wynosi 5 500 osób. Dodatkowe usługi są dostępne za pośrednictwem kompleksu relaksacyjnego i odnowy biologicznej lub centrum odnowy biologicznej Aquamarin.

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.